Cu ocazia Zilei Mărțișorului, în prag de primăvară, polițiști locali au oferit doamnelor și domnișoarelor, în zona Pieței Centrale, flori și urări de bine. Această acțiune s-a putut materializa , cu aportul Sindicatului Național — PRO LEX – sindicat reprezentativ la nivelul Direcției Poliției Locale Giurgiu.
Cu această ocazie, conducerea Direcției Poliției Locale Giurgiu urează tuturor doamnelor și domnișoarelor giurgiuvence, o primăvară frumoasă!
Direcţia Poliţiei Locale Giurgiu
Ultima modificare: 01.03.2023 – 19:11 de către Administrator